İl Müdürümüz Sn.Abuzer Gelse, Alevi-Bektaşi Kültür ve Cemevi Başkanlığımızın katkılarıyla Üniversiteli Alevi Gençler Derneği’nin düzenlediği “Açço Baba Anma Etkinliği”ne katıldı. -
İl Müdürümüz Sn.Abuzer Gelse, Alevi-Bektaşi Kültür ve Cemevi Başkanlığımızın katkılarıyla Üniversiteli Alevi Gençler Derneği’nin düzenlediği “Açço Baba Anma Etkinliği”ne katıldı.
İl Müdürümüz Sn.Abuzer Gelse, Alevi-Bektaşi Kültür ve Cemevi Başkanlığımızın katkılarıyla Üniversiteli Alevi Gençler Derneği’nin düzenlediği “Açço Baba Anma Etkinliği”ne katıldı.
İl Müdürümüz
Sn.Abuzer Gelse, Alevi-Bektaşi Kültür ve Cemevi Başkanlığımızın
katkılarıyla Üniversiteli Alevi Gençler Derneği’nin düzenlediği “Açço
Baba Anma Etkinliği”ne katıldı.
Açço Baba’yı rahmetle anıyor, manevi mirasını yaşatmak için bir araya gelen herkese teşekkür ediyoruz.
![Ekran görüntüsü 2024-06-10 151506.png Ekran görüntüsü 2024-06-10 151506.png](/Resim/456296,ekran-goruntusu-2024-06-10-151506png.png?0)