Travel Expo Ankara Fuarı 23-26 Mart 2017 tarihleri arasında Ankara'da ATO Congresium Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecektir. http://travelexpoankara.com/
Depremden Zarar Gören Taşınmaz Kültür Varlıklarına Yardım Başvuruları Nemrut Dağı sezonun ilk turist kafilelerini ağırlıyor Adıyaman'da Turizm Haftası kutlamaları başladı 21-27 MAYIS TÜRK MUTFAĞI HAFTASI DEPREMDEN ZARAR GÖREN TAŞINMAZ KÜLTÜR VARLIKLARINA YÖNELİK YARDIM BAŞVURU SÜRECİ UZATILDI ADIYAMAN ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ VE ADIYAMAN İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ ARASINDA DÜZENLENEN TOPLUM YARARINA PROGRAMI Depremden Zarar Gören Taşınmaz Kültür Varlıklarına Yardım Başvuruları Travelexpo Ankara 3. Bursa Gastronomi Festivali 13 - 15 Eylül 2024 BAKAF Travel Expo BM Turizm Gastoronmi Turizmi Girişimi (Startup) Yarışması Turuş Kaya Mezarları AKİD Derneği Başkanı Sn. Birsen Günay ve heyeti, İl Müdürümüz Sn. Abuzer Gelse’yi ziyaret etti. Gap Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı Genel Koordinatörü Sn. Suphi Özer ve Sn. Necmettin Cevheri, İl Müdürümüz Sn. Abuzer Gelse’yi ziyaret etti. Devam eden ve 2025 için planladığımız projeleri ele aldık. İl Müdürümüz Sn. Abuzer Gelse, Hayat Boyu Öğrenme Haftası kapsamında Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nün Yıl Sonu Sergisini ziyaret etti. İl Müdürümüz Sn.Abuzer Gelse, Alevi-Bektaşi Kültür ve Cemevi Başkanlığımızın katkılarıyla Üniversiteli Alevi Gençler Derneği’nin düzenlediği “Açço Baba Anma Etkinliği”ne katıldı. İl Müdürümüz Sn. Abuzer Gelse, Turizm Şube Müdürü Sn. Fethi Avseren ile konut statüsünde turizm faaliyeti yürüten firma temsilcileri ile görüştü. İl Müdürümüz Sn. Abuzer Gelse, Üniversiteli Alevi Gençler Derneği Başkanı Sn. Songül Kayer ve beraberindeki heyetle biraraya geldi. Vali Yardımcımız Sn. Süleyman Bakan ve İl Müdürümüz Sn. Abuzer Gelse, Samsat İlçe Halk Kütüphanesi proje çalışmalarını yerinde inceledi. İl Müdürümüz Sn. Abuzer Gelse, teknik ekibimizle birlikte Kahta İlçe Halk Kütüphanesini ziyaret ederek öğrencilerimizle buluştu. Kahta Belediye Başkanı Sn. Mehmet Can Hallaç, İl Müdürümüz Sn. Abuzer Gelse’yi ziyaret etti. Kahta ilçemizde öğrencilerimizin kütüphane ihtiyacı ve turizm alanında işbirliği imkanları görüşüldü. İl Müdürümüz Sn. Abuzer Gelse, Sincik Kaymakamı Sn. Yunus Emre Bozkurtoğlu’nu ziyaret etti. Dünya Kültür Mirası Kapsamında yer alan Nemrut Dağı Örenyeri’ni Bayram’da yaklaşık 8 Bin kişi ziyaret etti. Türkiye Kültür Yolu Festivali Gölbaşı K-42 Konteyner Yaşam Alanı’nda çocuklarımız unutulmaz bir gün yaşadı! “Masal Yolu” oyunuyla çocuklarımızın yüzlerindeki mutluluğu görmek büyüleyiciydi. ADIYAMAN ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ İLE ADIYAMAN İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ ARASINDA DÜZENLENEN TOPLUM YARARINA PROGRAM DUYURUSU İl Müdürümüz Sn. Abuzer Gelse, Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü işbirliğiyle “Hiçbir Yeri Unutmadık Büyük Anadolu Turnesi” kapsamında İstanbul Devlet Tiyatrosu’nun Gölbaşı, Besni, Kahta ve Çelikhan’da sahnelediği “Masal Yolu” oyununun sanatçılarına teşekkür ziyaretinde bulundu! 🎭✨ Sanat dolu anlar için teşekkürler! Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğümüz işbirliği ile Antalya Devlet Tiyatrosu sanatçılarımızın sahnelediği “Buzlar Çözülmeden” isimli tiyatro gösterimi TPAO Kültür Merkezinde gerçekleşti. ADIYAMAN ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ İLE ADIYAMAN İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ ARASINDA DÜZENLENEN TOPLUM YARARINA PROGRAM NOTER KURA SONUCU Annesinin doğduğu Almanya, Münih’ten babasının doğduğu Adıyaman, Kahta’ya yaklaşık 5 bin kilometreyi bisikletle kateden Rojan Paul Gergerli’yi yolculuğunun son durağı Nemrut Dağı zirvesinde