ADIYAMAN İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ

" Adıyaman'da Turizm Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı."

İl Turizm Koordinasyon Kurulu Toplantısı Adıyaman Vali Yardımcısı Sayın Bedir DEVECİ Başkanlığında 18 Nisan 2019 Perşembe günü Güzel Sanatlar Galerisinde yapıldı. Toplantıda Adıyaman'da turizm alanında yapılan çalışmalar ve turizmi olumsuz etkileyen nedenlerin üzerinde durularak, turizm sektörü temsilcileri ile sorunlar ve çözüm önerileri görüşüldü.
İl Müdürlüğümüz tarafından organize edilen ve Adıyaman Vali Yardımcısı Sayın Bedir DEVECİ Başkanlık ettiği toplantıya; Adıyaman Eski Belediye Başkanı Fehmi Hüsrev KUTLU, Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa USLU, THY Adıyaman Satış Müdürü M. Akif HAMİDİ, Akıncılar Belediye Başkanı İsmet ÇETINKAYA, Kore Büyükelçisi Hong-ghi CHOI ve eşi, Akparti İl Başkanı Mehmet DAGTEKIN, İpekyolu Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Burhan AKYILMAZ, ve sektör temsilcileri katıldılar.
İl Kültür ve Turizm Müdürü Mustafa EKİNCİ'nin yaptığı konuşma ile başlayan toplantıda yemeklerin baş tacı olan çiğköftemizin yoğrulması ve harfane ekibinin birbirinden güzel eserleri icrası akabinde turizm sektöründe emeği bulunanlara teşekkür belgesi takdim edildi. Programa katılan protokol üyeleri turizmcilerin sorunlarını ve isteklerini dinlediler. Bölgenin birçok sorunu dile getirildi, tartışıldı. Sorun ve öneriler görüşülerek çözüm için gerekli çalışmaların yapılmasına karar verildi.

IMG_6639.JPG
IMG_6640.JPG
IMG_6648.JPG
IMG_6654.JPG
IMG_6658.JPG
IMG_6664.JPG
IMG_6679.JPG
IMG_6681.JPG
IMG_6704.JPG
IMG_6732.JPG