ADIYAMAN İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ

HORECA FAIR EGE ULUSLARARASI 4.OTEL EKİPMANLARI VE AĞIRLAMA KONAKLAMA TEKNOLOJİLERİ FUARI

20-23 Şubat 2019 tarihleri arasında dördüncü kez organize ettiğimiz HORECA FAIR EGE ULUSLARARASI 4.OTEL EKİPMANLARI VE AĞIRLAMA KONAKLAMA TEKNOLOJİLERİ FUARI yeni adresi Fuar İzmir’de yenilenen ismi ve genişleyen içeriği ile yoluna devam ediyor. 2016-2018 yılları arasında Kuşadası Efes Fuar ve Kongre Merkezi’nde başarı ile büyüyen organizasyonumuz 4. Senesinde Uluslararası niteliğine kavuşarak, fuarlar şehri İzmir’in yeni fuar alanı Fuar İzmir’de 20 Şubat 2019 ‘da kapılarını sektör profesyonellerine yeniden  açıyor.

Dünya turizm hareketi hızla büyürken, Türkiye 2016-2017 yıllarındaki kayıplarını telafi ederek hızla büyümeye başlamıştır. 2018 yılını ilk yarısında, Türkiye Turizm ivmesi %30 büyüme göstermiştir. 2019-2020-2021-2022-2023 yıllarında Turizm hareketliği artarak devam edeceği ön görülmektedir. HORECA FAİR  hızla gelişmekte olan Turizm sektöründeki yeni yatırımları ve var olan yatırımların ihtiyaçları karşılamak için, Turizm sektörü ile tedarikçilerini bir araya getirecek önemli bir fuar olacaktır..  

Uluslararası kimliğe kavuşmasının yanı sıra TÜRKİYE OTELCİLER FEDERASYONU (TÜROFED) güç birliği ile yeniden şekillenen HORECA FAİR 4.OTEL EKİPMANLARI VE AĞIRLAMA KONAKLAMA TEKNOLOJİLERİ FUARI sektör içinde yer alan ve almak isteyen firmaları Türkiye’nin en büyük ve modern fuar alanında Yurt içinden ve Yurt Dışından sektör profesyonelleri ile buluşturacak..
fuar.jpg